Trotste tradisies sedert 1896 | Proud traditions since 1896

Sport Bestuurders

  • SD BOTES

    SD Botes

    Register Klas:

    • Graad 8E

    Vakke en Grade:

    • Lewensorientering – Gr 12
    • Afrikaans Huistaal – Gr 8 en 9
    • Tegnologie – Gr 8 en 9
    • Natuurwetenskap – Gr 8

    Vakhoof:

    • Lewensorientering – Gr 8 – 12

    Kodehoof:

    • Seunhokkie

    Afrigter:

    • 0/15A krieket afrigter
    • 0/18 A Seunshokkie
  • MICHELLE DU PLESSIS

    Michelle du Plessis

    Registerklas:

    • Gr 11 C

    Vakke en Grade:

    • Lewenswetenskap – Gr 10, 11 en 12
    • Natuurwetenskappe – Gr 9 C
    • Sosialewetenskappe – Gr 8 B

    Vakhoof:

    • Natuurwetenskappe

    Kodehoof:

    • Skyfskiet ( Skoleskiet) 17 Skuts van Gr 12 – Gr 8 (sportergeweer, veergeweer & pistool)

    Werksverdeling:

    • OOV en funksies

     

  • Madelein May

    Madelein May

    Registerklas:

    • Gr 9 D

    Vakke en Grade:

    • Afrikaans Huistaal – Gr 8 A
    • Afrikaans Huistaal – Gr 11 B en C
    • Afrikaans Huistaal – Gr 10 B
    • Afrikaans Huistaal – Gr 12 B

    Kodehoof:

    • Atletiek

    Werksverdeling:

    • ATKV Jeugtak
    • Media-skakeling
    • Bemarkingskomitee
    • WOW Spelkompetisie
    • Relay for Life
    • Inligtingsaand
    • Proeflees van berigte
  • J-ELL SLABBERT

    J-Ell Slabbert

    Graadhoof:  Gr 10

    Vakke en Grade:

    • Wiskunde – Gr 9, 10, 11 en 12

    Vakhoof:

    • Wiskunde Gr 9 – 12
    • EBW Gr 8

    Kodehoof:

    • Rugby
    • Sport

    Werksverdeling:

    • Sport Organiseerder
    • Lid van Senior Bestuursspan
    • Rugby – 1ste span afrigter
    • Atletiek – Skyfwerp
    • Rugby – Griquas Skole tesourier
  • Gerhard Visser

    Kodehoof:

    • Atletiek

    Werksverdeling:

    • Sport organiseerder

    Afrigting:

    • Rugby – o/15
  • CHRISTINE ESTERHUIZEN

    Christine Esterhuizen

    Registerklas:

    • Gr 8 A

    Vakke en Grade:

    • Wiskunde – Graad 8 B, 8 C
    • Wiskunde – Graad 9 A
    • Wiskundige Geletterdheid – Graad 11 en 12

    Vakhoof:

    • Wiskunde – Gr 8

    Kodehoof:

    • Netbal

    Werksverdeling:

    • 0/19 A Netbal
    • Atletiek
    • Bemarkingskomitee
  • ALET KUHN

    Alet Kuhn

    Registerklas:

    • Gr 9B

    Vakke en Grade:

    • Natuurwetenskappe – 9 A, 9 B, 9 D
    • Fisiese Wetenskappe – Gr 10,11 en 12

    Kodehoof:

    • Skaak

    Vakhoof:

    • Fisiese Wetenskap

    Werksverdeling:

    • Wetenskap Ekspo
    • Fisiese Wetenskap hulpklasse
    • Skaak

Kopiereg © 2019. Hoërskool Upington High School. Alle Regte Voorbehou.

Webwerf Ontwerp en Onderhou deur Web Ateljee